שיקום הפה

שיקום הפה הינו תחום האחראי על שחזור שיניים, שיקום שיניים חסרות באמצעות שתלים ושיקום הפה באמצעות כתרים, גשרים ותותבות.

שיקום שיניים באמצעות כתרים וגשרים


שיקום שיניים באמצעות כתרים וגשרים

במרפאתנו מבוצעים טיפולים מתקדמים באמצעות כתרים וגשרים המיוצרים בטכנולוגיה דיגיטלית חדשנית ומדויקת ללא מתכות עם דגש על תוצאה אסתטית ברמה גבוהה.

במרפאתנו ציוד היי-טק דיגיטלי מתקדם וייחודי המאפשר ייצור כתרי זירקוניה אסתטיים, תוך שעות בודדות (במקום שבועות ארוכים).

מכשיר לייצור כתרים


שיקום קבוע באמצעות כתר בודד

שיקום באמצעות כתר מאפשר את שיחזור כותרת השן בעקבות טיפול שורש/הרס כותרתי נרחב או כשיקום על-גבי שתל במקרה של שן חסרה.

הכתר מעוצב ומותאם למראה שן טבעית ומשתלב בהרמוניה עם השיניים הקיימות.

השימוש העיקרי כיום במרפאתנו מבוסס על כתרים אסתטיים העשויים מזירקוניה.שיקום קבוע באמצעות גשר

במקרים בהם קיים צורך לשקם מספר שיניים חסרות, מבוצע השיקום בעזרת התקנת מספר שתלים דנטליים ועליהם מרכיבים כתרים המחוברים יחדיו ומהווים שחזור כמו שיניים טבעיות.שיקום נשלף באמצעות תותבות שלמות / חלקיות 

שיקום באמצעות תותבות נשלפות משמש בעיקר למטופלים הזקוקים לשיקום שיניים חלקי או מלא, ואינם יכולים לעבור תהליך של השתלת שיניים, בין אם כתוצאה מחוסר האפשרות הטכנית לבצע השתלות או משיקולים כלכליים.

למטופלים אלו קיימות שתי אפשרויות למערכת שיניים חלופית:

תותבות חלקיות – משלימות חוסר חלקי של שיניים בפה ונאחזות באמצעות ווים לשיניים הקיימות בפה.

תותבות שלמות  - משלימות חוסר שיניים מלא ונתמכות עם אחיזה מועטה על גבי רכס החניכיים, כתוצא מכך יציבותן בעייתית ואינה מושלמת(בעיקר בלסת תחתונה).תותבות נתמכות ע"ג שתלים

תותבות נשלפות פחות יציבות בהשוואה לשיקום קבוע, ניתן לשפר את יציבותן באופן כזה שיאפשר תחושת ביטחון ויכולת לאכול וללעוס בחופשיות.

באמצעות התקנת 2 שתלים בשילוב עם מחברי אטצ'מנט (מצמדים מיוחדים) המותקנים מצד אחד על-גבי השתלים ומצד שני ע"ג התותבת ואפשרים גם יציבות משופרת של התותבת וגם אפשרות להסירה לצורך ניקוי.שיקום לסת שלמה ביום אחד - טיפול בשיטת All- On -4/6     

השתלת שיניים המיועדת למטופלים עם חוסר מלא של שיניים או למטופלים שעקב חוסר קיצוני בנפח העצם, אינם יכולים לעבור השתלות דנטליות נרחבות בכל הפה.

בשיטה זו מבוצעים 4 עד 6 שתלים, המותקנים בזווית ייחודית ומהווים עוגן קבוע בלסת, עליהם מורכב גשר המחובר מכתרים, המעניק שיקום קבוע כמו שיניים טבעיות ומאפשר המשך תפקוד תקין של מערכת הלעיסה והפה, ברמת אסתטיקה מרשימה.

היתרון הגדול של השיטה הוא בטיפול מדויק ומהיר, המבוסס על תכנון דיגיטלי מדויק המאפשר למטופלים המתמודדים עם חוסר נרחב של שיניים, לזכות למראה אסתטי ותפקוד תקין של שיניים חדשות וקבועות בתוך 24 שעות בלבד.


שיקום לסת שלמה - השתלות שיניים


ליצירת קשר באפלקציה WhatsApp לחץ כאן