הצהרת נגישות פיזית

מרפאת השיניים של ד"ר ואיל, מעניקה מגוון טיפולי שיניים מתקדמים. המרפאה, מודרנית וחדשנית, מאובזרת בציוד חדיש ומשוכלל והטיפול מבוצע באווירה נעימה ורגועה. 

צוות המרפאה כולל רופאים ומומחים מתחומיה השונים של רפואת השיניים.

חשוב לנו לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו, ואנו מעניקים חשיבות רבה להנגשת אתר האינטרנט שלנו כך שיותאם ויאפשר גישה נוחה לכלל האוכלוסייה.  לשם כך, אנו פועלים לביצוע התאמות אשר יאפשרו גם ללקוחות עם מוגבלות נגישות, הן בערוצים הישירים והן בערוצים הדיגיטליים מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות.


הסדרי נגישות במרפאה:

כתובת המרפאה: רח' המסגר 8, רעננה, כניסה C (ממפלס הרחוב). יש רמפה נגישה לבעלי מוגבלויות בקצה המבנה ישירות למפלס המרפאה.

כניסה נוספת מרח' החרושת 14 - יש לעלות במעלית לקומה 1 ולפנות במסדרון לכניסה C לכיוון היציאה.

חניית נכים – כניסה מרח' המסגר 8, (חניון בתשלום) הצמוד לבניין (בקצה המבנה בצד שמאל).

* קיים גם סימון לחניית נכים בסמוך למרפאה ברח' המסגר.


דרכי הגעה:

תחבורה ציבורית: קווי תחבורה ציבורית מטרופולין – קו 2 מצומת רעננה, קו 4 מאזור התעשייה קו 6 מרעננה צפון קו 7 מתחנת רכבת הוד השרון קו 10 וקו 16 מכפר סבא קו 347 רעננה רמת השרון ותל אביב אגד קו 571 – רעננה, כפר סבא, הוד השרון ופתח תקווה.

ברכב פרטי: 

למגיעים מכביש 4 לכיוון צפון, יש לעלות במחלף כפר סבא רעננה, לפנות ימינה לשדרות מנחם בגין, להמשיך לרחוב וייצמן ולפנות ימינה לרחוב החרושת ולאחר מכן לפנות לרח' המסגר. 

למגיעים מכביש 2, יש לעלות במחלף פולג ולעקוב אחר השילוט לכיוון אבן יהודה, כביש 553. משם יש להתחבר לכביש 4, לעלות במחלף כפר סבא רעננה, להמשיך לרחוב וייצמן ולפנות ימינה לרחוב המסגר.


שירותי נכים נגישים: ממוקמים במפלס C - מפלס המרפאה.


נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. כ-20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט.


מידע על נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים, הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים  Mozilla Firefox Chrome ו- Internet Explorer.  האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. 

ראו בהמשך סעיף תפעול האתר להרחבה.


תפעול האתר ועזרי נגישות

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

הצהרת נגישות מלאה מופיעה באתר בעת לחיצה על סמל הנגישות.

בעת הלחיצה על סמל הנגישות, נפתח תפריט נגישות ובצידו השמאלי תופיע הצהרת נגישות לתפעול האתר.


סייגים לנגישות האתר

אנו עושים מאמצים להנגיש את האתר במלואו ולאפשר לכלל האוכלוסייה ליהנות מתכניו, יחד עם זאת אם נתקלתם בתקלה או חסר נא צרו קשר עם רכז הנגישות של המרפאה ואנו נפעל לסידורה בהקדם.


יצירת קשר בנושא נגישות

בכל שאלה, תקלה, בעיה או הצעה לשיפור בנושא נגישות האתר ניתן  לפנות לרכז הנגישות במרפאה  -  ד"ר ואיל.  

באמצעות דוא"ל:[email protected]  או בטלפון: 09-9640444


מתי עודכנה ההצהרה

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה 29.05.2024